INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Технологии

Україна приєдналася до міжнародної платформи, яка протидіє порушенням прав інтелектуальної власності в інтернеті

26.03.2024
in Технологии
Украинские чиновники придумали, как контролировать весь интернет-трафик, а заодно и мобильные звонки

Україна приєдналась до низки держав, які будуть наповнювати платформу WIPO ALERT для протидії роботі вебсайтів, на яких порушуються права інтелектуальної власності, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України, пише ЛБ.

Мінекономіки 21 березня ухвалило наказ про затвердження порядку формування та ведення національного переліку вебсайтів, що викликають занепокоєння щодо дотримання прав інтелектуальної власності.

Схожі матеріали

Intel побудує завод з виробництва чіпів в Ізраїлі за рекордні $25 млрд.

Intel представила нові графічні процесори для ШІ

21.05.2025
Хижак REBOFF – українські дрони на оптоволокні, стійкі до ворожого РЕБ

Хижак REBOFF – українські дрони на оптоволокні, стійкі до ворожого РЕБ

20.05.2025

Зазначається, що завдяки взаємодії Мінекономіки з WIPO через платформу обміну даними WIPO Alert країни-учасники можуть обмінюватися інформацією про потенційні порушення прав інтелектуальної власності у міжнародному масштабі.

Відтепер суб’єкти авторського права та/або суміжних прав можуть подавати до ІР офісу звернення про включення вебсайту, який викликає занепокоєння щодо дотримання прав інтелектуальної власності, до національного переліку таких вебсайтів.

“Попри виклики повномасштабної війни, ми докладаємо максимум зусиль для захисту авторського права та суміжних прав в мережі Інтернет для українських та іноземних суб’єктів прав інтелектуальної власності. Україна стала однією з перших країн світу, яка комплексно запроваджує відповідний механізм на основі захищеної онлайн-платформи, на яку уповноважені держави – члени Всесвітньої організації інтелектуальної власності можуть завантажувати інформацію про вебсайти та додатки, що порушують авторське право з точки зору національних норм. Це також впевнений крок на шляху до європейської інтеграції України”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Зазначається, що Україна – п’ятнадцята країна, що приєдналась до ініціативи WIPO. Це є важливим кроком на шляху до створення більш захищеного цифрового простору в Україні, що сприятиме не лише захисту прав інтелектуальної власності, але й подальшому розвитку національної економіки.

“Пріоритетним завданням Мінекономіки є забезпечення прозорих умов ведення діяльності у сферах, економічно пов’язаних з розповсюдженням контенту на різних платформах в мережі Інтернет, зменшенню випадків недобросовісної або непрозорої конкуренції. Що своєю чергою сприяє збільшенню економічної ефективності діяльності легальних учасників у відповідних сферах, удосконаленню нормативно-правового регулювання у сфері інтелектуальної власності, а також підвищенню національних стандартів охорони авторських та суміжних прав в Україні та на міжнародному рівні”, – зауважив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.

WIPO ALERT Database – це адміністрована World Intellectual Property Organization захищена онлайн платформа, на яку Уповноважені учасники держави-членів ВОІВ можуть завантажувати списки з детальною інформацією про вебсайти (а також мобільні додатки), які обґрунтовано підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності.

Читайте: У Червоному морі перерізали кабелі глобального інтернету – вони критично важливі для передачі даних з Азії до Європи

Next Post
Вбивство Макея було показово-демонстративним і спрямованим на зрив сепаратних переговорів Лукашенка із Заходом і Китаєм. Вісті з Кремля

В оточенні Путіна знають, що Київ непричетний до теракту у "Крокусі", - Bloomberg

Рекомендації

Сутки на Донбассе: 11 обстрелов, потерь с нашей стороны нет

Сутки на Донбассе: 9 обстрелов, потерь с нашей стороны нет

3 роки ago
О предвыборных концертах, избирательном реалити-шоу и прекращении огня, – большое интервью Владимира Зеленского

«Миротворец» заявил, что кампанию Зеленского финансируют спецслужбы РФ. В СНБО говорят, что не получали такой информации

6 років ago
Теруправление НБУ в Николаеве объединят с другими: Нацбанк намерен оптимизироваться

Банки збільшили ввезення готівкової валюти в Україну до максимуму з початку року

10 місяців ago
На Николаевщине по-прежнему официально нет заболевших коронавирусом, но есть 12 подозреваемых

В Николаевской области – 5 новых случаев заболевания коронавирусом, и все – в Южноукраинске

5 років ago
В Киеве открывают сеть киосков по приему полиэтиленовых пакетов в утиль

Грузия запретила одноразовые полиэтиленовые пакеты

7 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Активні дії на Курщині і Бєлгородщині – це захист Сумщини і Харківщини, – Зеленський (ВІДЕО)
  • Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ нові човни
  • Опалювальний сезон буде не простим: в Укренерго пояснили, чому
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV