Японські вчені запустили трансляцію відео у форматі 8K з Антарктиди через Starlink


20:0808.03.2024

Дослідники з Японії здійснили революційний технологічний прорив – успішно провели пряму трансляцію відео у форматі 8K з Антарктиди за допомогою супутників Starlink. Цей експеримент, ініційований корпорацією KDDI, KDDI Research знаменує собою значний прогрес у можливостях зв’язку з високою роздільною здатністю в режимі реального часу, пише 24.

Передача відео у форматі 8K в режимі реального часу була досягнута завдяки встановленню зв’язку між станцією Showa в Антарктиді і штаб-квартирою дослідницького центру KDDI в Японії. Очікується, що ця ініціатива підвищить операційну ефективність полярних експедицій.

KDDI Research підкреслила потенційний внесок проєкту у вирішення глобальних проблем, таких як зміна клімату. Успішне розгортання цієї високошвидкісної системи передачі відео з низькою затримкою обіцяє покращити системи моніторингу на станції Showa і може бути використане для спостережень на обох полюсах, зменшуючи навантаження на членів експедиції.

Дослідники мають на меті ретельно протестувати ефективність системи за допомогою 8K-сумісного смартфона і вирішити будь-які проблеми, щоб уможливити її використання з будь-якого місця на Землі, незалежно від швидкості з’єднання.

Очікується, що потужна інфраструктура Starlink сприятиме подальшому вдосконаленню систем спостереження в майбутньому.

Читайте: У США почали розслідування щодо використання Росією Starlink на фронті© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube