Якщо завтра в наступ, а росіяни глушать зв’язок? Є механізми протидії, запевняє Федоров


15:5327.04.2023

Росіяни намагаються порушити роботу Starlink в Україні, але їм не вдається досягнути того результату, який заважав би нам користуватися супутниковим зв’язком.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Росіяни намагаються використовувати свої технології для того, щоб порушити роботу супутникового зв’язку, але їм не вдається досягти того результату, який заважав би нам користуватися Starlink. У нас є певні механізми протидії, які забезпечують, щоб цього не сталося взагалі”, – зазначив Федоров.

Також він зазначив, що нині все працює стабільно, Україна перебуває на постійному зв’язку з компанією і оперативно на все реагує.

“Зараз в Україні 42 тисячі терміналів Starlink, які забезпечують зв’язком енергетиків, медиків та військових. Держава не витратила на них жодної копійки – усе передали міжнародні партнери, які також оплачують їхнє функціонування, звісно, на пільгових умовах. За це ми їм дуже вдячні”, – додав Федоров. 

Нагадаємо також: В Україні запустили defense tech cluster BRAVE1, який стимулюватиме розвиток військових інновацій та оборонних технологій© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube