Реальність Web 3.0: експерт розповіла про перспективи розвитку кіберспорту


22:0901.03.2023

Світ переходить у реальність Web 3.0, а тому галузь кіберспорту є дуже перспективною і має великий потенціал для розвитку. Про це розповіла акціонер IBOX BANK та СЕО міжнародної платіжної системи LEO Альона Шевцова, передає УНН.

Цитата

“Кількість людей, яка дивилися відкриття Олімпійських ігор, станом на сьогодні, вдвічі менша, ніж аудиторія, яка дивилася фінал Dota 2. Світ змінився, ми його приймаємо, яким він є. Тепер ми всі переходимо в реальність Web 3.0, реальність кіберспортсменів, реальність digital-інновацій”, – зазначила Альона Шевцова.

Деталі

МПС LEO має власну кіберспортивну команду, яка вже демонструє хороші результати у змаганнях. За словами Шевцової, повномасштабна війна внесла свої корективи в діяльність команди, втім зараз спортсмени вже повернулися до змагань.

“Ми маємо свою кібер-команду. Вона так і називається – Leo Gaming. І ми пишаємося досягненнями наших кіберспортсменів. Звісно, з початком війни учасникам нашої команди потрібна була підтримка. Ми залучали професійних психологів до роботи з ними. Наразі психологічна криза нівельована, і команда продовжує свої змагання згідно з графіком”, – зазначила СЕО МПС LEO.

Читайте: Конкурент Starlink. Amazon запускає понад 3 тис. інтернет-супутників

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Реальність Web 3.0: експерт розповіла про перспективи розвитку кіберспорту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube