Зиму пройдено, вона була складною, кожний це відчув, але ми вистояли, – звернення Зеленського (ВІДЕО)


21:5601.03.2023

Про підсумки зими, яка, за прогнозами рашистів, мала стати для нас катастрофою, розповів президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні.

– Сьогодні провів енергетичну нараду. Взяли участь усі, від кого залежить стабільність роботи нашої енергосистеми. Це була тривала нарада – три години.

Енергетичні компанії: Нафтогаз, Енергоатом, Укренерго, Укргідроенерго, інші. Уряд. Офіс. Голова профільного комітету ВР. Військові. Розвідка.

Цю зиму пройдено. Вона була дуже складною, і цю складність відчув без перебільшення кожен українець. Але все ж ми змогли забезпечити Україну енергією і теплом. Так, загроза для енергосистеми зберігається. Але й робота заради енергосистеми триває.

Ми зафіксували поточні завдання – щоб нормально завершити цей опалювальний сезон. І ми вже почали готуватись до наступного сезону – кожен із учасників наради отримав свою частину роботи щодо цього. Бачимо ризики – знайдемо реагування.

Володимир Зеленський також розповів, що провів сьогодні наради з представниками силового блоку, з тими, від кого залежить захист нашої держави.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зиму пройдено, вона була складною, кожний це відчув, але ми вистояли, – звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube