Ігри Blizzard Entertainment перестали працювати у Китаї


18:1226.01.2023

Ігри Blizzard Entertainment, у тому числі Overwatch, Starcraft, Hearthstone та World of Warcraft тепер офіційно не працюють у Китаї. Це сталося через припинення дистриб’юторського партнерства розробника з NetEase, передає УНН з посиланням на Esportsinsider.

Ігри компанії Blizzard Entertainment, а також Overwatch, Starcraft, Hearthstone і World of Warcraft, перестали офіційно працювати в Китаї після припинення дистриб’юторського партнерства розробника з китайською компанією NetEase. Дві ігрові компанії не змогли домовитися про продовження своїх 14-річних ділових відносин.

Офіційно в Китаї сервери відключилися 24 січня, але партнерські відносини компаній були припинені ще в листопаді 2022 року. Ще тоді, директор NetEase Саймон Чжу публічно висловився на адресу Blizzard, образивши словами одного зі співробітників Blizzard Entertainment.

17 січня, Blizzard повідомила у Weibo, що пропонувала продовжити партнерство на шість місяців, поки шукає іншого партнера для співпраці. NetEase не погодилась на пропозицію і назвала її комерційно нелогічною. Компанія відмовилась від продовження співпраці, бо вже були звільнені співробітники та був закритий спільний офіс, повідомляє The Esports Advocate.

Ігри, швидше за все, не зникнуть повністю з платформ прямої трансляції, але можуть стати більш орієнтованими на стримерів та впливових осіб без офіційних потоків NetEase.

Читайте: Китай неочікувано змінює курс. Що зрозумів Сі Цзіньпін внаслідок ковідних протестів

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ігри Blizzard Entertainment перестали працювати у Китаї' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube