Створено перший у світі трактор, який працює на гною


21:3306.01.2023

У Британії створили перший у світі трактор, який працює на гною. Вважається, що нова технологія допоможе у боротьбі зі змінами клімату, пише Кореспондент.

Виробником виступила компанія Bennamann із Корнуолла. Трактор із продуктивності не поступається дизельним конкурентам.

Відомо, що ця компанія займається дослідженнями та розробками в галузі виробництва біометану понад 10 років.

Трактор New Holland T7 Methane Power LNG, потужністю 270 кінських сил працює лише на рідкому метані.

“За фактом паливо забезпечується шляхом збирання побічних продуктів життєдіяльності стада, що складається всього зі 100 корів. Також на фермі доведеться спорудити сховище біометану – після цього газ, відомий як летючий метан, обробляється, стискається і перетворюється на паливо з низьким рівнем викидів. На тракторі встановлено кріогенний бак, який і підтримує метан у рідкій формі – для цього необхідна температура -162 градуси. У результаті, трактор отримує ту ж потужність, але із значною економією викидів”, – зазначили творці.

Як відомо, метан випаровується з атмосфери Землі швидше, ніж вуглекислий газ, але при цьому він також має у 80 разів більшу здатність нагрівати атмосферу, ніж вуглець за 20 років. У зв’язку з цим вважається, що видаляючи та використовуючи метан з користю, це буде позитивно впливати на глобальне потепління.

Читайте: Нічого окрім правди. Лукашенко похвалився, як їздив на тракторі МТЗ-50 “Білорусь” із швидкістю 280 км/год (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Створено перший у світі трактор, який працює на гною' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube