“Український свідок” запустив ініціативу Wiki Truth із редагування сторінок російськомовної Вікіпедії


17:1716.11.2022

Проєкт “Український свідок” запустив ініціативу із редагування сторінок російськомовної Вікіпедії.

Wiki Truth покликана відредагувати сторінки так, аби відвідувачі бачили, який вигляд має Україна після повномасштабного російського вторгнення, пише ЛБ.

Як ідеться в повідомленні “Українського свідка”, нині росіяни “бачать лише фотографії культових будівель у Києві чи Харкові. Такими, якими вони були до повномасштабної війни, до приходу “російського миру”.

Оскільки соціальні мережі в РФ або заблоковані, або цензуровані, для жителів досі відкрита російськомовна Вікіпедія. Цим і можна скористатись, аби донести до росіян правду про війну в Україні.

“Ми звертаємося до всієї Вікіспільноти, і насамперед до досвідчених редакторів. Допоможіть нам показати російському народу, що насправді відбувається в Україні. Як? Просто додайте на сторінки російської Вікіпедії про українські міста зображення того, як вони виглядають зараз. Після ракетних ударів, обстрілів і бомбардувань”, – наголосили в “Українському свідку”.

Читайте: Суд в Лондоне выдал ордер на экстрадицию в США основателя Wikileaks Ассанжа

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Український свідок” запустив ініціативу Wiki Truth із редагування сторінок російськомовної Вікіпедії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube