“Російська жорстокість лише посилює нашу рішучість”. Учасники “Рамштайну” допоможуть Україні взимку, – Пентагон


17:3116.11.2022

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін наголошує, що учасники засідання у форматі “Рамштайн” планують взимку допомогти Україні закріпити успіхи на полі бою і оволодіти ініціативою.

“Ми бачимо, як Україна здобуває успіх у битві за битвою з метою власної оборони. У Києві, у Харкові і тепер у Херсоні”, – сказав Остін на початку засідання Контактної групи з питань оборони України (так званий “Рамштайн-7”), яке проходить в онлайн-форматі.

Він нагадав, що Херсон був єдиним обласним центром, який Росії вдалося тимчасово окупувати. “І драматичні події, як українські сили звільняють Херсон, ще більше активізували міжнародну спільноту”, – сказав Остін.

Він сказав, що учасники контактної групи продовжать засвідчувати єдину підтримку української самооборони.

“Ми збираємося зберегти наш імпульс під час зими для того, аби Україна закріпила здобутки і оволоділа ініціативою на полі бою”, – наголосив Остін.

Він сказав, що українські Збройні сили воюють з великою стійкістю. Зокрема, завдяки багатьом країнам, які взяли зобов’язання з надання озброєння Україні, українські захисники можуть воювати з більшими ключовими можливостями.

Остін також підтвердив, що тепер в Україні розгорнуті зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони NASAMS, які демонструють 100% успіх у збитті російських ракет.

“Доки Росія продовжує безжально завдавати ударів по цивільному населенню і енергетичній інфраструктурі, держави доброї волі продовжують стояти на стороні Україні. А російська жорстокість лише посилює нашу рішучість”, – сказав Остін.

Міністр оборони США нагадав про позицію президента Джо Байдена щодо того, що Сполучені Штати підтримуватимуть Україну стільки, скільки це буде потрібно.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Російська жорстокість лише посилює нашу рішучість”. Учасники “Рамштайну” допоможуть Україні взимку, – Пентагон' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube