Twitter переглядає політику “вічного бану”. Але Трампу це не допоможе


19:4012.10.2022

Компанія Twitter переглядає свою політику, пов’язану із “вічним баном” користувачів у соцмережі. Про це у середу повідомило видання Financial Times із посиланням на власні джерела, пише УНН.

Так, за словами кількох людей, знайомих із ситуацією, компанія оцінює, чи існують інші інструменти модерації контенту, які могли б замінити її найсуворіше покарання за порушення певних правил – “вічний бан”.

Однак, будь-які зміни навряд чи відкриють шлях для повернення на платформу колишнього президента США Дональда Трампа, сказали два джерела, оскільки зняття бана за порушення політики, що забороняє підбурювання до насильства, не розглядається.

Колишнього президента США довічно заблокували в соцмережі невдовзі після того, як натовп його прихильників штурмував будинок Капітолію у США 6 січня 2021 року.

Як повідомляється, співробітники Twitter розглядають області, у яких, на їхню думку, соцмережа могла надто жорстко карати користувачів за менш серйозні правопорушення, наприклад, поширення недостовірної інформації.

Послаблення політики заборон було підтримано американським винахідником Ілоном Маском, який минулого тижня заявив, що все ж таки хоче купити Twitter за 44 млрд доларів США після того, як спочатку погодився зробити це у квітні, але потім спробував відмовитися від угоди, що викликало гучний судовий розгляд, пише FT.

У п’ятницю суддя штату Делавер, який займається цією справою, що мала розпочатися 17 жовтня, погодився відкласти судовий процес до листопада, щоб дати обом сторонам більше часу для досягнення рішення. Поки що неясно, чи відбудеться продаж Twitter і коли це станеться.

Маск, який називає себе “абсолютистом свободи слова”, раніше говорив, що якщо він візьме платформу до своїх рук, то пом’якшить правила модерації в Twitter і перейде від постійних заборон до “тайм-аутів” або тимчасових “усунень”.

Читайте: Маск знову хоче купити Twitter, компанія знову погодилась© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube