Війна не скасовує планів запустити виробництво “Байрактарів” в Україні – глава Baykar


19:2811.09.2022

Проект будівництва в Україні заводу турецької компанії Baykar не скасовується через те, що війна триває. Baykar досі хоче інвестувати у виробництво на території України. Про це в коментарі Радіо Свобода під час конференції Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві розповів генеральний директор компанії Халук Байрактар, передає УНН.

Байрактар сказав, що цей проект задумали ще до початку повномасштабної війни в Україні.

«Коли президент Зеленський відвідав Baykar у 2019 році, ми пообіцяли, що створимо науково-виробничий центр в Україні. І з того часу працюємо. 3 лютого цього року наші уряди, Туреччини та України, підписали Угоду про співпрацю для підтримки високотехнологічних аерокосмічних галузей. І після цього ми почали проектувати цей завод, цей інвестиційний план. І ми просуваємося вперед», – розповів Байрактар.

Деталі

Компанія Baykar вже купила земельну ділянку в Україні під будівництво заводу. Там планують випускати не тільки Bayraktar TB2, а й інші моделі безпілотників: наприклад, важкий Akıncı та винищувач Kızılelma.

Халук Байрактар зазначив, що для компанії важлива співпраця з Україною і як з потенціальним виробником, і як з країною, яка використовує ці дрони у війні.

Читайте: Вже відомо, який вигляд матиме завод із виробництва “Байрактарів” в Україні (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Війна не скасовує планів запустити виробництво “Байрактарів” в Україні – глава Baykar' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube