В Саудівської Аравії засудили жінку до 34 років в’язниці за репости в Twitter


10:5917.08.2022

Жінку із Саудівської Аравії засудили до 34 років в’язниці за використання Twitter
Як пише The Guardian, Сальмі аль-Шехаб, було пред’явлено звинувачення через ретвіти та підписки на дисидентів та активістів.

Спочатку 34-річна аспірантка Університету Лідса та мати двох маленьких дітей була засуджена до трьох років тюремного ув’язнення за “злочинне” використання інтернет-сайту з метою “викликати громадські заворушення та дестабілізувати громадянську та національну безпеку”. Але апеляційний суд у понеділок ухвалив новий вирок — 34 роки позбавлення волі з подальшою 34-річною забороною на виїзд.

Як пояснює видання, Сальма аль-Шехаб не відігравала жодної важливої ролі у русі місцевих активістів. Вона мала 150 підписників у Instagram, і 2497 у Twitter

Серед твітів про вигорання через Covid та фотографії її маленьких дітей, іноді зустрічалися ретвіти саудівських дисидентів, які живуть у вигнанні, та закликали до звільнення політичних ув’язнених у королівстві.

У ЗМІ пишуть, що жінка може подати апеляцію. Twitter відмовився коментувати цю справу і не відповів на питання про те, який вплив Саудівська Аравія має на компанію.

Нагадаємо, лукашенківський суд винес відправив студентку на 6 років в тюрму за антивоєнний вірш в соцмережі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Саудівської Аравії засудили жінку до 34 років в’язниці за репости в Twitter' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube