З 25 червня військово-обліковий документ з QR-кодом можна отримати в усіх ЦНАПах України


21:4325.06.2024

Від сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа.

Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Як це працює, пояснили в Міністерстві цифрової трансформації України, передає Інше ТВ.

«Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Адміністратор вносить дані в електронну систему, інформація автоматично підтягується в Оберіг – заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож можна обрати зручніший для себе варіант.

Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин. Тож економте свій час та виконуйте норму закону за лічені хвилини», – кажуть в Мінцифри.

Як повідомляло Інше ТВ, QR-код військово-облікового документа тепер можна пред’являти при перетині кордону – спікер ДПСУ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube