Обмін: Україна повернула додому 90 наших Захисників (ФОТО)


22:0825.06.2024

Сьогодні, 25 червня, відбувся черговий обмін полоненими, в результаті якого додому повернулись 90 українських Захисників.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає Інше ТВ.

«Вдома – це не просто слова. Вдома – це Україна. Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону.

Воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках.

Пам’ятаємо про всіх наших людей у російському полоні. Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог. Дякую нашій команді, яка займається обмінами: Буданов, Єрмак, Малюк, Клименко, Лубінець. Усім партнерам, які допомагають, ОАЕ за сприяння у звільненні цих наших людей. Разом можемо досягати навіть найскладніших результатів», – йдеться в дописі очільника української держави.

Як додали в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, на рідну землю повернулися зокрема 32 нацгвардійця, 18 прикордонників, 17 представників Військово-морських Сил, 15 бійців ЗСУ та 8 тероборонівців.

Зокрема, вдалося повернути 59 Оборонців Маріуполя, з них 52 бійця, що вийшли з “Азовсталі”. З полону визволено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

Як повідомляло Інше ТВ, Одіозного митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана обміняли на кілька українських захисників, які були в російському полоні, – ЗМІ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube