Рідні полонених отримуватимуть сповіщення у “Дії” – Федоров


14:5210.06.2024

Координаційний штаб надсилатиме сповіщення через “Дію” родинам полонених та зниклих безвісти, повідомив у понеділок віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, пише УНН.

Родини військовополонених і цивільних, яких росія утримує в полоні, а також сім’ї зниклих безвісти – вразливі. Часто цим користуються росіяни та надсилають компрометуючі повідомлення, де просять гроші в обмін на “звільнення з полону”. Або спамери спекулюють на цій темі, прикріпляють лінк, а потім викрадають дані людини. Щоб захистити родини від цього безладу, відтепер усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть у “Дії”

– написав Федоров у Telegram.
Він пояснив, як це буде на ділі. “Коли людина зникає, рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайту Координаційного штабу. У “Дію” надійдуть сповіщення з цього кабінету”, – вказав голова Мінцифри і зазначив, що повідомлятиметься про те, що:

заяву підтвердили;
до справи додали інформацію;
людину звільнили з полону.

“Якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, – також буде сповіщення в “Дії”, – зазначив Федоров.

У Мінцифри уточнили, що запускають push-сповіщення в “Дії” для сімей зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених, тоді як раніше інформування відбувалося через смс.

Читайте: У Миколаєві знов пройшла акція на підтримку військовополонених (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube