У Миколаєві знов пройшла акція на підтримку військовополонених (ФОТО)


16:0309.06.2024

Сьогодні, 9 червня, у Миколаєві пройшла мирна акція-нагадування про зниклих безвісти, військовополонених та цивільних громадян, які опинилися в неволі.

Про це повідомили в Південному регіональному центрі Коордштабу з питань поводження з військовополоненими, передає Інше ТВ.

Захід відбувся у центрі міста. До нього долучився представник Південного регіонального центру Координаційного штабу, а також члени сімей оборонців та цивільних українців, які зникли безвісти або перебувають у полоні.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими й надалі плідно працюватиме і наближатиме якнайшвидше повернення захисників та незаконно позбавлених волі цивільних громадян.

Нагадуємо, якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтеся за допомогою до Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, що розташований у Миколаєві, вул. Нікольська, 37.

Телефон гарячої лінії: (0 800) 200-202 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).

Як повідомляло Інше ТВ, 90% українських військовополонених зазнають фізичних та моральних тортур у російському полоні – Генпрокурор  © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube