Франція обіцяє 650 млн євро на підтримку України


09:5906.06.2024

Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Франції буде підписано дві угоди щодо підтримки ключових секторів економіки та критичної інфраструктури на загальну суму 650 мільйонів євро. Про це повідомили під час телефонної пресконференції у Єлисейському палаці, передає Кореспондент.

Зазначається, що французьке агентство розвитку (AFD) надасть “прогнозовані кошти у розмірі 400 млн євро у вигляді кредитів та 50 млн євро у вигляді грантів до 2027 року з метою розширення своєї діяльності в Україні”. Кошти будуть спрямовані на підтримку енергетичного та транспортного секторів.

Друга угода на 200 мільйонів євро стосуватиметься створення двостороннього фонду, який буде підтримувати проекти за участю компаній з французькою часткою капіталу.

Як заявили у Єлисейському палаці, “ці кошти будуть використані для фінансування великих проєктів, для зміцнення або заміни енергетичної інфраструктури, яка виходить з ладу, а також у сферах транспорту, водопостачання, охорони здоров’я та сільського господарства”.

Читайте: Зеленський 7 червня відвідає Францію© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube