На Євробаченні дискваліфікували виконавця з Нідерландів. Причини скандалу (ВІДЕО)


14:4811.05.2024

Нідерландський виконавець Йост Кляйн не братиме участь у фіналі цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення.

Представника Нідерландів на Євробаченні-2024 Йоста Кляйна було дискваліфіковано з фіналу пісенного конкурсу.

Про це повідомляє Європейський суспільний мовник.

«Нідерландський виконавець Йост Кляйн не братиме участь у фіналі цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення. Шведська поліція розслідувала скаргу жінки-учасниці знімальної групи після інциденту після його виступу в півфіналі ввечері в четвер. Поки триває судовий процес, було б недоцільно, щоб він продовжував брати участь у конкурсі», – йдеться в повідомленні.

Водночас Європейський суспільний мовник зазначив, що дискваліфікація не пов’язана з жодним іншим виконавцем чи членом делегації. Під час пресконференції після другого півфіналу Йост Кляйн, який сидів поряд із представницею Ізраїлю Еден Голан, натягнув на себе прапор Нідерландів, повідомляє Главком.

Також повідомлялося, що нідерландський артист не брав участь у репетиції фіналу Євробачення.

Вранці 11 травня поліція заявила, що Кляйна підозрюють у неправомірних погрозах. Як пише SVT, між фотографом і співаком могла виникнути сутичка.

«Ми дотримуємося політики нульової терпимості до неналежної поведінки на нашому заході та прагнемо забезпечити безпечне та захищене робоче середовище для всього персоналу конкурсу. У світлі цього поведінка Йоста Кляйна щодо члена команди вважається порушенням правил конкурсу», – написали організатори конкурсу.

Нагадаємо, Євробачення-2024: стали відомі переможці другого півфіналу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube