В Британії судять творців вебсайту “Творець євнухів” – вони знімали і показували процеси кастрації і спонукали до каліцтв


18:5903.05.2024

У центральному кримінальному суді Лондона розглядають гучну справу організаторів вебсайту “Творець євнухів”. На ньому передплатникам за гроші показували відео процедур екстремальних модифікацій тіла, включно з видаленням чоловічих статевих органів.

Про це розповідає ВВС.

Попередження: стаття містить натуралістичні описи, які можуть засмутити деяких читачів

46-річний громадянин Норвегії Маріус Густавсон, що мешкає на півночі Лондона, та шестеро інших чоловіків постали перед судом у четвер.

Звинувачення стосуються 13 жертв, які перебувають під охороною детективів.

Густавсон визнав себе винним у змові з метою завдання тяжких тілесних ушкоджень, в умисному завданні тяжких тілесних ушкоджень, виготовленні та розповсюдженні непристойних дитячих фотографій та володінні кримінальним майном.

Інші чоловіки – 30-річний Йон Чукур, 66-річний Пітер Вейтс, колишній член Королівського товариства хіміків у відставці, 61-річний Стефан Шарф, 61-річний Девід Каррутерс, 38-річний Янус Аткін, який закінчив ветеринарні курси, та 32-річний Ешлі Вільямс – визнали себе винними у змові з метою завдання тяжких тілесних ушкоджень.

“Головний маніпулятор” Густавсон брав участь у численних екстремальних процедурах, які фільмували та розміщували на вебсайті для платного перегляду з 2017 по 2021 рік, зазначили на суді.

Широкомасштабна змова, яку організували обвинувачені, також включала видалення та торгівлю частинами тіла.

Процедури знімали та завантажували на вебсайт Густавсона, передплата на який коштувала до 100 фунтів стерлінгів.

Королівська адвокатка пані Карберрі на суді зазначила, що обвинувачені використовували для проведення процедур “широкий спектр інструментів” – зокрема ті, що використовують для кастрації тварин.

Під час слухання вона також розповіла, що під час відеодзвінка з чоловіком зі Швеції Густавсон наказав йому “скалічити себе”, відрізавши собі яєчка ножем.

“Ти знаєш, що робити, давай, просто натисни”, – сказав йому Густавсон.

Три дні потому Густавсон спонукав цього чоловіка відрізати собі пеніс, зазначили на суді.

Пані Карберрі сказала, що поліцейські знайшли пеніс Густавсона “в ящику в його будинку через чотири роки після того, як його ампутували”.

У лютому 2019 року Густавсон також змусив іншого чоловіка заморозити свою ногу, після чого її довелося ампутувати.

На Густавсона і його “коло поплічників” поскаржився у поліцію один із чоловіків, який став їхньою жертвою.

Йому на литку нанесли абревіатуру ЕМ, тобто eunuch maker, що в перекладі з англійської означає “творець євнухів”. Саме так Густавсон назвав свій вебсайт.

У своїй заяві постраждалий назвав Густавсона “божевільним”, який створив “витончений професійний вебсайт”.

Нагадаємо також: Зґвалтування, страти, кастрації. Звіт ООН про воєнні злочини Рф в Україні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube