В АРМА визначили продавця яхти Медведчука


17:4323.04.2024

Комісія з питань проведення конкурсного відбору юридичних осіб, які здійснюють реалізацію арештованих активів, обрала нідерландський аукціонний дім Troostwijk Auctions реалізатором яхти Royal Romance екснардепа Віктора Медведчука. Про це повідомила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменті активів (АРМА) у вівторок, 23 квітня, пише Кореспондент.

У конкурсі приймали участь дві компанії. Окрім Troostwijk Auctions, це був американський аукціонний дім Boathouse Auctions.

Загалом для участі у конкурсі було подано три заявки від претендентів. Один з них, Asset Reality Limited (США), не був допущений до конкурсу через невідповідність процедури порядку реалізації та подання неповного пакету документів.

“В результаті оцінювання переміг нідерландський Аукціонний дім Troostwijk Auctions (Нідерланди), який отримав загальний бал 164 і середній 35,8. Аукціонний дім Boathouse Auctions (США) отримав загальний бал 108 і середній бал 21,6”, – йдеться у повідомленні.

Тепер протягом пʼяти робочих днів АРМА має отримати пропозицію від Troostwijk Auctions щодо заключення відповідного договору.

Читайте: АРМА через конкурс обере організатора торгів з продажу яхти Медведчука© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube