Китай планує захопити Місяць – NASA


10:5119.04.2024

Китай маскує свою військову присутність у космосі та має намір захопити Місяць. Про це заявив глава NASA Білл Нельсон, пише Кореспондент.

“Ми вважаємо, що значна частина їхньої так званої цивільної космічної програми є військовою програмою”, – заявив він на засіданні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США.

Він пояснив, що Китай зробив “надзвичайні кроки” у вивченні космосу, особливо за останні 10 років, але надзвичайно засекречені.

“Остання дата, яку вони назвали, коли вони збираються висадитися на Місяць – 2030 рік, але вона постійно зміщується. Ми зобов’язані дістатися туди першими і використати наші дослідницькі зусилля в мирних цілях”, – сказав Нельсон.

Він спрогнозував, що Китай може претендувати на частину космічного простору як на власну територію, якщо він першим висадиться на Місяць.

“Якщо Пекін прибуде першим, він може сказати: “Добре, це наша територія, тримайтеся подалі”, – застеріг керіник NASA.

“Я сподіваюся, що китайська космічна програма схаменеться і зрозуміє, що цивільний космос призначений для мирного використання, але ми не бачимо, щоб це було продемонстровано”, – сказав Нельсон.

Читайте: Китай запевнив Іран, що готовий поглиблювати співпрацю після “обмежених” військових дій проти Ізраїлю© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube