У москві готують провокацію проти України, повʼязану нібито з незаконним обігом західної зброї в Африці – ГУР


12:3817.04.2024

На тлі послаблення позицій росії та її проксі-сил на Африканському континенті ворожі спецслужби готують чергову інформаційну спецоперацію, спрямовану проти нашої держави.

Зокрема, кремль намагатиметься звинуватити українських спецпризначенців у нібито використанні зброї іноземного походження під час бойових дій у Республіці Судан.

 Про це повідомляє ГУР МО України, передає Інше ТВ.

Для цього російські пропагандисти планують оприлюднити в  ЗМІ, зокрема у лівійських, замовні публікації та сфабриковані знімки «трофейної» зброї американського походження, раніше захопленої найманцями так званої ПВК «ваґнер» під час війни в Україні.

Мета подібних публікацій ― дискредитація України та партнерів; звинувачення західних союзників у безконтрольному обігу зброї за участі України.

Також кремль намагатиметься акцентувати увагу, що елітні українські спецпідрозділи беруть участь у бойових діях в Африці в той період, коли росія веде геноцидну війну в самій Україні.

Водночас у звʼязку релігійними святами, що тривають у мусульманському світі, зокрема й у частині країн Африки, російські спецслужби були змушені фабрикувати необхідні фотоматеріали на території білорусі.

В ГУР підкреслюють, що Україна та її Сили оборони продовжують діяти виключно в межах міжнародного права та статуту ООН, з повагою до суверенітету всіх країн та не мають жодного стосунку до будь-яких незаконних дій, повʼязаних з незаконним обігом зброї.

Як повідомляло Інше ТВ, «Росія намагається звинуватити Україну в атаках на ЗАЕС, щоб зняти питання де окупації станції» – Кислиця на Радбезі ООН© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube