Російські окупанти планують виселяти зі своїх помешкань тих мешканців Маріуполя, які не отримали російські паспорти, – депутат міськради


12:2324.03.2024

З 1 липня 2024 року окупанти планують виселяти маріупольців з їхніх помешкань, якщо вони не отримають російський паспорт.

Про це депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін розповів в етері Еспресо.

“В Маріуполі окупанти посилюють інформаційну кампанію з паспортизації населення. Зараз росіяни розповсюджують інформацію про те, що з 1 липня цього року маріупольці, які не отримали російський паспорт, будуть виселені зі своїх квартир. Окупанти повідомляють, що будуть визнавати таких людей іноземними громадянами. В такому випадку в людей буде 90 діб, щоб покинути тимчасово окуповану територію України”, – розповів Забавін.

За словами Забавіна, людей змушують отримувати російські паспорти.

“Раніше окупанти вдавались до інших методів примусу для паспортизації на ТОТ. Зокрема, не видавали ліки, гуманітарну допомогу й соціальне забезпечення. Зараз вони вже взялись за самих стійких людей, які відмовляються від російського громадянства. Тобто люди, які намагалися зберегти своє житло від колаборантів, тепер змушені будуть або виїхати, або отримати російський паспорт”, – додав він.

Як повідомляло Інше ТВ, Російські загарбники масово забирають житло в українців на ТОТ. Зокрема – в Бердянську (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube