Німеччина знайшла потенційну заміну для Taurus – ЗМІ


21:1219.03.2024

Уряд Німеччини розпочав процес замовлення 75 новітніх крилатих ракет JASSM-ER у США. Про це повідомив Bild у вівторок, 19 березня, пише Кореспондент.

Стверджується, що ця закупівля може замінити наявні ракети Taurus в довгостроковій перспективі та відбувається після того, як уряд Німеччини у 2022 році висловив зацікавленість уряду США в придбанні винищувачів F-35 та ракет, пов’язаних з ними. Закупівельна ціна за весь пакет становить понад 8 млрд євро.

Видання пише, що разом із F-35 німці замовили кілька ракет класу “повітря-повітря” та “повітря-земля”, але процес закупівлі JASSM затягнувся. Тепер офіційний контракт очікують восени цього року.

Крилату ракету JASSM використовують для ураження особливо важливих цілей з високою точністю. У 2018 році авіаударами США за допомогою JASSM було знищено завод з виробництва хімічної зброї, що належав режиму Башара Асада в Сирії.

Компанія-виробник Lockheed-Martin вказує дальність дії ракети у щонайменше 926 кілометрів. Фактична максимальна дальність польоту, яка також залежить від висоти та швидкості несучої системи, тримається у секреті.

Також видання стверджує, що кілька сотень ракет Taurus пройшли ремонт у Німеччині. Зокрема, вони отримали покращення систем GPS-навігації проти перешкод.

Читайте: Пісторіус заявив про шкоду від дебатів про Taurus© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube