У ЦНАПах створять “Єдине вікно” для ветеранів та їхніх родин – мінветеранів


13:5513.03.2024

Уряд працює над інтеграцією послуг для ветеранів у систему Центрів надання адміністративних послуг. Про це йдеться у презентації “Єдине вікно у ЦНАП, як інструмент надання якісних адміністративних послуг ветеранам та членам їхніх родин”, яку підготували у Міністерстві у справах ветеранів, передає УНН.

Презентацію міністерство у справах ветеранів представило на нараді з питань ветеранської політики під головуванням віцепремʼєрки Ірини Верещук. У ній були викладені стратегії інтеграції усіх доступних сервісів для ветеранів у систему Центрів надання адміністративних послуг. Зазначається, що ЦНАПи виявилися найбільш пристосованими до сучасних викликів.

З метою спрощення життя ветеранів та їхніх сімей вже впроваджується підхід, за якого один комплект документів дозволить звернутися у ЦНАП, який в подальшому розповсюджуватиме ці дані до всіх відповідних організацій – йдеться у повідомленні.

“Єдине вікно” у ЦНАП передбачатиме:

формування єдиної бази послуг для ветеранів війни;
максимальну поінформованість про їхні можливості;
створення зручних, якісних та доступних умов отримання адміністративних послуг;
впровадження комплексного підходу – отримання спектру адміністративних послуг в одному місці від одного або декількох субʼєктів надання таких послуг.

Читайте: В Заводському районі Миколаєва з’явиться підрозділ ЦНАП – приміщення відремонтує Данська рада у справах біженців (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube