Зростає кількість українців, які вважають, що Захід втомився – опитування


13:1727.02.2024

Кількість українців, які вважають, що Захід втомився від війни в Україні, збільшилася до 44% у лютому 2024 року в порівнянні з 30% у жовтні минулого року.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилося 17-23 лютого, пише Кореспондент.

“Наприкінці 2022 року лише 15% українців вважали, що Захід утомлюється від України, його підтримка слабка і що Захід хотів би від України поступок Росії. Вже через рік, на початку жовтня 2023 року, частка українців, які в це вірять, досягла 30%, а в лютому 2024 року (тобто зараз) – 44%”, – говориться в повідомленні КМІС.

Автори дослідження також вказують, що кільксть тих, хто вважає, що Захід втомлюється і його підтримка слабка, зросла у всіх регіонах країни.

Частка тих, хто вірить, що Захід продовжує в міру можливостей підтримувати Україну, наразі все ще більша за частку тих, хто не вірить, і складає 49%.

Опитування проводилосяметодом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки. Всього було опитано 1052 респонденти серед дорослихгромадян України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року).

Читайте: Зеленський в інтерв’ю FOX News запросив на війну Трампа і Байдена, і сказав, що виграв би вибори, якби вони були (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube