У Білорусі заявили про “cтотисячне угруповання України” біля кордону


14:5922.02.2024

Міністр оборони Білорусі Віктор Хрєнін в інтерв’ю російському державному телеканалу заявив, що на білорусько-українському кордоні нібито стоїть 100-тисячне угруповання українських сил, а також пообіцяв збивати “літаки НАТО, які порушують повітряний простір”. Про це пише Кореспондент.

Білоруський міністр заявив, що торік у листопаді біля кордонів Білорусі перебувало близько 120 тисяч українських військових, а зараз це “ударне угруповання чисельністю 112-114 тисяч”. Крім того, він говорив про “загрозу диверсійних груп з українського боку”.

При цьому Хрєнін запевняє, що в Білорусі немає необхідності нарощувати своє угруповання біля кордону.

Він також заявив, що Мінськ спостерігає “завчасний комплекс заходів, які проводить Західна Європа на чолі зі США для підготовки бойових дій”, які “зрозуміло, проти кого будуть спрямовані”.

В інтерв’ю йшлося також про “зростання кількості авіації НАТО і порушення повітряного простору Білорусі”, оскільки раніше білоруська сторона заявляла, що з серпня минулого року по 21 лютого цього року таких випадків було шість.

Хрєнін заявив, що літаки НАТО в разі порушення повітряного простору Білорусі збиватимуть, “церемонитися з ними не будуть”.

Крім іншого, міністр анонсував спільні російсько-білоруські навчання на території Білорусі у 2025 році.

Читайте: МЗС Чехії пропонує припинити видачу віз росіянам та білорусам© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube