Зупиніть «омолоджувальну» обрізку дерев в Миколаєві! Депутат облради звернулась до мера з відкритим листом (ДОКУМЕНТ)


14:5322.02.2024

Депутат Миколаївської облради Алла Ряжських звернулась до Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича із закликом зупинити так звану «омолоджувальну» обрізку дерев в місті.

Відкритий лист вона оприлюднила на свій фейсбук-сторінці, передає Інше ТВ.

«Шановний міський голова Олександр Сєнкевич! Мешканці міста виходили на вулиці міста на Вашу підтримку на виборах, виходили на Вашу підтримку, коли, на наш погляд, незаконно Вам було оголошено імпічмент. Я зараз звертаюся до Вас із відкритим листом, бо маю право і як мешканець міста, і як представник депутатського корпусу. Прошу зупинити дії щодо так званої «омолоджувальної» обрізки дерев на території міста до моменту прийняття міськрадою відповідного нормативного акту», – йдеться в дописі до листа.

Зупиніть «омолоджувальну» обрізку дерев в Миколаєві! Депутат облради звернулась до мера з відкритим листом (ДОКУМЕНТ) 1
Зупиніть «омолоджувальну» обрізку дерев в Миколаєві! Депутат облради звернулась до мера з відкритим листом (ДОКУМЕНТ) 3

Як повідомляло Інше ТВ, 9 лютого у Миколаєві відбулась пресконференція, на якій представники Держекоінспекції Південно-Західного округу та депутат облради Алла Ряжських говорили про необхідність прийняти Правила по догляду за зеленими насадженнями, а представники КП «Миколаївські парки» обстоювали іншу точку зору. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube