В Індії десятки тисяч фермерів вимагають підвищення цін на свої товари, відбулися сутички з силовиками (ФОТО)


20:1414.02.2024

В Індії десятки тисяч фермерів вирушили до столиці Нью-Делі з вимогою підвищення цін на свою продукцію, пише ЛБ.

Аграрії розпочали свій марш “Делі Чало” (Поїдьмо в Делі) вчора вранці після того, як переговори з урядом щодо мінімальних цін на низку продуктів виявилися безрезультатними.

Фермери їдуть до столиці на вантажівках та візках, завантажених харчовими продуктами.

Влада запровадила суворі заходи безпеки в районах, що межують з Нью-Делі. Сотні силовиків чергують біля бар’єрів на шляху конвою, зведених з цементних блоків, укритих колючим дротом, і транспортних контейнерів.

Сили безпеки зупинили фермерів на межі села Шамбху, яке розділяє північні фермерські штати Пенджаб і Хар’яну − майже за 200 км від Нью-Делі.

Протестувальники кидали каміння і намагалися зруйнувати барикади. Поліція та воєнізовані сили у відповідь застосували водомети. Окрім того, з дронів на фермерів скидали балончики зі сльозогінним газом. Люди натомість запускали повітряних зміїв у небо, сподіваючись заплутати безпілотники.

В Індії десятки тисяч фермерів вимагають підвищення цін на свої товари, відбулися сутички з силовиками (ФОТО) 1 В Індії десятки тисяч фермерів вимагають підвищення цін на свої товари, відбулися сутички з силовиками (ФОТО) 3 В Індії десятки тисяч фермерів вимагають підвищення цін на свої товари, відбулися сутички з силовиками (ФОТО) 5

Читайте: В Індії відпустили на волю голуба, звинуваченого у шпигунстві. Розслідування тривало 8 місяців© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube