Новий скандал з прослуховуванням: журналістка знайшла «жучки» у своєму авто (ФОТО)


07:1020.01.2024

Останніми днями в Україні виникло декілька скандальних історій, пов’язаних з журналістами.
В публічному просторі ще не перестали обговорювати стеження за розслідувачами Bihus.Info, як у п’ятницю, 19 січня, журналістка з Одеси Ірина Гриб також заявила, що за нею стежать невідомі.

Жінка виявила пристрої для стеження та прослуховування у своєму автомобілі. Про це пишуть Факти.

За словами пані Ірини, встановлена невідомими особами система «жучків» не дешева — працює постійно і онлайн.

«Автономне живлення, GPS, Wi-Fi, система аудіоконтролю. Простіше кажучи, ми слухали Ірочку і дивилися, куди вона їде», — написала вона.

За словами Ірини Гриб, пристрої встановили близько десяти днів тому.

Новий скандал з прослуховуванням: журналістка знайшла «жучки» у своєму авто (ФОТО) 1 Новий скандал з прослуховуванням: журналістка знайшла «жучки» у своєму авто (ФОТО) 3

У коментарі «Суспільному» журналістка повідомила, що пов’язує стеження зі своїм розслідуванням щодо «зернового коридору». У такий спосіб, вважає вона, невідомі їй особи намагалися дізнатися її коло спілкування та джерела інформації.

«Я писала про створення так званих податкових майданчиків, платежів 14% для фермерів, які працюють з зерном. Я роблю велике розслідування по зерновому коридору і писала, що скоро опублікую назви компаній, які по суті є податковими майданчиками», — зауважила вона.

Ірина Гриб стверджує, що ці компанії пов’язані з високопосадовцями у правоохоронних органах та керівництві області.

З приводу несанкціонованого стеження та прослуховування журналістка звернулася з заявою до поліції. Також вона збирається повідомити про цей випадок Державне бюро розслідувань, комітет по свободі слова, омбудсмена та профспілкові організації.

«Соромно, що в країні, яка перебуває в стані війни, правоохоронні ресурси витрачаються на залякування та переслідування журналістів та блогерів», — написала Ірина Гриб.

Читайте: За командою Bihus.info стежили близько 30 людей (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube