Породи собак, про які ви навіть не чули (ФОТО)


09:4718.01.2024

Якщо ви думаєте про те, чи варто завести собаку рідкісної породи, то варто більш детально ознайомитися зі змішаними видами. Вони мають неймовірно дивний вигляд, переймають риси характеру батьків та є справжніми розумниками. Але як то кажуть — на смак товариш не всяк.

Породи собак, про які ви навіть не чули (ФОТО) 1
Породи собак, про які ви навіть не чули (ФОТО) 5

Маленькі гібридні породи

Якщо ви не готові проводити багато часу на прогулянках з собакою, а замість дресування краще пограєте в ВІП казино ігрові автомати, тоді звертайте увагу на маленькі породи. Метиси цих видів стають все більш популярними, а деякі вже мають власні клуби, як у визнаних порід.

  • Фропс — це результат кохання французького бульдога та мопса. Собака має коротку шерсть та дуже лагідний характер. Мʼяка натура робить фропсів відмінними товаришами для дітей, завжди готовими підтримати їх у будь-якій активній грі;
  • Бассет-пей має великі розумні очі, довгі вуха та своєрідні заломи на морді. Всю цю красу він успадкував від бассет-хаунда та шарпея. Вони дуже спокійні, виділяються гострим нюхом та високою здатністю до навчання;
  • Голдендудль зʼявився в результаті схрещування голден-ретривера та пуделя, успадкувавши найкраще від обох порід. Цей змішаний пес розумний, красивий та слухняний, а його унікальністю є розмір: голдендудль може важити менш як 10 кг або ж більш як 25 кг.

Існує також неймовірна кількість усіляких підвидів чихуахуа та йоркшир-тер’єрів, але вони є вже досить звичайними. Тож якщо хочеться невеличку собаку з яскравою зовнішністю, фропс або бассет-пей може вас зацікавити.

Породи собак, про які ви навіть не чули (ФОТО) 3
Породи собак, про які ви навіть не чули (ФОТО) 6

Великі гібридні породи

Серед великих собак теж є багато незвичайних порід:

  • Бокседудель — це порода, отримана шляхом схрещування боксера і пуделя. Вони вірні собаки, відмінні помічники на полюванні, легко ладнають з іншими породами та можуть мирно співіснувати з котами. Завдяки компактним розмірам, бокседуделі дуже грайливі та активні, тому краще утримувати їх в приватному будинку, бо у квартирі буде надто тісно та нудно.
  • Лабскі зʼявилися в результаті спарювання хаскі та лабрадора. Їхня головна особливість — це неспокійний характер. Ці собаки дуже самостійні, тому без жорсткого дресування можуть бути непередбачуваними та іноді навіть агресивними.
  • Рехаскі — це голубоокий красень, який зʼявився в результаті кохання хаскі та ретривера. Вони не потребують таких тривалих прогулянок, як хаскі, є більш спокійними, тому ідеально підходять для утримання у квартирі.
  • Німецький шарпей — це досить несподіване поєднання німецької вівчарки та шарпея, але результат вражає своєю яскравістю. Характерні для вівчарок стоячі вуха і плаский вигляд обличчя в поєднанні зі зморшками шарпея виглядають дуже неординарно. Щодо характеру – це також симбіоз найкращих якостей таких як спокій, відданість і гострий розум.
  • Пітскі — це результат схрещування пітбуля та хаскі. Ці собаки виростають до пів метра та вирізняються любов’ю до вільного способу життя. Вони можуть бути байдужими до ігор з господарем, але полюбляють прогулянки без повідця, де є багато простору. Пітскі добре піддаються дресуванню, але дуже гучно гавкають.

Багато заводчиків ставляться негативно до подібних експериментів, бо вважають, що не всі породи підходять для схрещування. Гібриди можуть успадкувати схильність до хвороб чи проблем із психікою. Тому варто добре подумати, перш ніж створювати нову породу самостійно і підійти до цього питання професійно. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube