Вірну помічницю кінологів 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України було вчергове нагороджено медаллю «За віддану службу».
Про це повідомили в 19-му Миколаївському полку ОГП ПТО НГУ, передає Інше ТВ.
«Ми дуже пишаємось нашою Еммою! Вона отримала медаль вже вдруге, з кожним разом ступень все вище й вище. Звісно, сьогодні вона отримає смаколик за свої досягнення. Емма незамінний помічник на блок-постах. Вона в нас серйозна, відповідальна, але водночас дуже грайлива, любить увагу та теплі почісування за вушком»,– каже кінолог Максим.
За час повномасштабного вторгнення кінологічна служба НГУ робить вагомий внесок в дотримання правопорядку і безпеки громадян. Завдяки навченості службових собак, гвардійські кінологи знаходять небезпечні вибухові боєприпаси, допомагають в розмінуванні звільнених територій, виявляють диверсантів та заборонені речовини.
![На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 2 На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-227-1024x683.jpg)
![На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 4 На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/2-108-1024x683.jpg)
![На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 6 На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/3-76-1024x683.jpg)
![На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 8 На Миколаївщині медаллю «За віддану службу» вже вдруге нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/4-60-1024x683.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, першу свою нагороду Емма отримала у травні.