У Миколаєві медаллю «За віддану службу» нагородили гвардійську вівчарку (ФОТО)


12:4216.05.2023

Кінолога 19 Миколаївський полк охорони громадського порядку НГУ Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України заохочено подякою Командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу та наполегливість, а його слушну помічницю – службову собаку, яку кличуть Емма, нагороджено медаллю «За віддану службу».

Про це повідомили у 19-му Миколаївському полку охорони громадського порядку НГУ, передає Інше ТВ.

«В лавах Нацгвардії Емма службові обов’язки виконує дуже відповідально. Основні задачі – перевірка громадян на блокпостах і пошук диверсантів. Собака має дуже добру, майже ідеальну пам’ять, а також вміє знаходити вибухонебезпечні предмети та людей. Вона, звісно, в нас серйозна, відповідальна, але водночас дуже грайлива, любить увагу та теплі почісування за вушком, навіть на нагородженні трішки зніяковіла від такої уваги», – розповідає кінолог Максим.

За час повномасштабного вторгнення кінологічна служба робить дуже вагомий внесок, завдяки навченості службових собак гвардійці знаходять небезпечні вибухові боєприпаси, тим самим допомагають в розмінуванні територій, допомагають виявляти диверсантів та заборонені речовини.

Як повідомляло Інше ТВ, Пальмовий пес: Патрон, який працює із саперами-рятувальниками Чернігова, отримав нагороду Каннського кінофестивалю (ВІДЕО), а до цього Президент України Володимир Зеленський нагородив його відзнакою “За віддану службу”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube