Ситуація на українсько-польському кордоні майже незмінна: у черзі – майже 3,5 тисячі вантажівок


11:2510.12.2023

На українсько-польському кордоні й надалі блокуються чотири напрямки. Ситуація практично незмінна, в черзі перебувають майже 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка в ефірі телемарафону.

Серед напрямків, які блокуються, – “Рава-Руська-Гребенне”; “Ягодин-Дорогуск”; “Краківець-Корчова”; “Шегині-Медика”.

В черзі перебувають майже 3,5 тисячі вантажівок. Найбільше навпроти “Шегині” – 1200 одиниць, а також “Ягодин” – 900 одиниць.

Як пояснив Демченко, протягом доби певний рух відбувається, втім динаміки, яка була до 6 листопада, немає. Найменший рух фіксується на пункті пропуску “Ягодин”, хоча це найбільший інфраструктурний напрямок.

“Власне, ті впровадження щодо напрямку пункту пропуску “Угринів”, коли порожні вантажні транспортні засоби вагою з понад 7,5 тонн можуть перетинати кордон на виїзд з України, – поки що не бачимо послаблень з того боку, щоб впровадження певних домовленостей давали поштовхи для збільшення транспортних засобів”, – додав Демченко.

Як повідомляло Інше ТВ, Очікувано: угорські перевізники з 11 грудня починають протест з вимогою відмінити «транспортний безвіз» для України© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube