Суспільне оголосило переможців Радіодиктанту національної єдності-2023


15:1105.12.2023

У вівторок, 5 грудня, Суспільне Мовлення оголосило імена переможців Радіодиктанту національної єдності-2023

Пресконференція за результатами цьогорічного Радіодиктанту відбулася у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» у Києві за участі Дмитра Хоркіна, члена правління Суспільного Мовлення, Юлії Шелудько, виконавчої продюсерки Українського Радіо та координаторки Радіодиктанту національної єдності, й Олени Масалітіної, голови комісії з перевірки Радіодиктанту та  віцеголови Ради громадської організації «ЕдКемп Україна», а також на відеозв’язку був читець цьогорічного диктанту Олексій Гнатковський.

Про це повідомляє Суспільне Мовлення, передає Інше ТВ.

«Цього року у нас дві переможниці, які написали Радіодиктант-2023 без жодної помилки. П’ять осіб написали Радіодиктант з однією помилкою. 34 слухачі та глядачі написали текст Радіодиктанту з двома помилками, а решта — з трьома та більше помилками, — зазначила виконавча продюсерка Українського Радіо, координаторка Радіодиктанту національної єдності Юлія Шелудько. — У нас завжди є папка “Цікаве”. Туди додаємо листи до Українського Радіо, до Суспільного. Часом люди надсилають вірші, оповідання, есе, просто пишуть про себе. Також цікаво, що цього року був один лист із Москви — він не став переможним. Географія листів цього року, як завжди світова: звісно, найбільше листів з України, є багато з Європи, а також зі всіх континентів та десятків держав. Загалом близько 20 тисяч листів. Паперових менше — лише близько трьох тисяч, але щороку зростає кількість електронних».

Не припустилися жодної помилки у Радіодиктанті дві переможниці: Христина Гоянюк та Галина Шура.

Переможцями Радіодиктанту національної єдності-2023 також стали учасники, які припустилися однієї помилки:

Olesia Zhu 

Євгенія Антонюк 

Вікторія Норичка 

Іванна Рубан 

Юлія Шевченко 

«Радіодиктант національної єдності — це унікальна українська акція єднання, яка має вже історичну тяглість — понад два десятки роки Радіодиктант звучить в ефірі Українського Радіо. Приклад Христини Гоянюк, яка цього року потрапила до Книги рекордів України як постійна учасниця, що не пропустила жодного Радіодиктанту від 2000 року, та неодноразова переможниця, вказує нам на цю традицію писати разом. Та попри тяглість нам вдається щороку долучати нових учасників, і це дуже важливий фактор об’єднання українців у цілому світі», — зазначив Дмитро Хоркін, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо, телебачення та діджиталу. 

Листи з текстами Радіодиктанту перевіряли представники вчительської спільноти EdCamp Ukraine. 

Як повідомляло Інше ТВ, минулого року загалом на перевірку тексту Радіодиктанту на Українське Радіо надійшло більше 30 тисяч електронних листів і майже 10 тисяч паперових, а Галина Шура і Христина Гоянюк були переможницями Радіодиктанту національної єдності-2022.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube