Українцям перед святами нагадали про штрафи за незаконну вирубку ялинок: скільки та за що


18:4004.12.2023

Державне підприємство “Ліси України” напередодні свят нагадує та попереджає, що самозаготівля ялинок в лісі заборонена та карається законом, передає УНН.

Незабаром розпочнуться різдвяні свята, тому задача лісівників нагадати, що самозаготівля ялинок в лісі заборонена. Розмір штрафу залежить від завданої шкоди довкіллю. А розмір шкоди – від місця скоєння незаконної рубки та діаметра дерева – повідомили у “Лісах України”.

Штраф за незаконне вирубування хвойних дерев віком до 41 року, як вказано, у грудні-січні становить від 759 до 3432 грн.

Окрім цього, лісопорушники сплачують ще й адміністративний штраф за незаконну рубку хвойних дерев обсягом від 510 до 1020 грн, посадові особи – від 2 550-5 100 гривень.

Та незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, карається штрафом від 17 000 до 25 500 грн або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте: У Первомайську на Миколаївщині відмовились від встановлення міської Ялинки – декорують ті, що ростуть, особливими прикрасами© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube