У Миколаєві український муздрамтеатр відзначив свій день народження і відкрив 97-й театральний сезон (ФОТО)


15:5002.11.2023

1 листопада 2023 року Миколаївський національний академічний укр.театр драми та музичної комедії відзначив день народження театру і натхненно, яскраво і урочисто розпочав 97-й театральний сезон.

Про це повідомляють в театрі, передає Інше ТВ.

На знак вдячності за всебічну підтримку України міжнародною спільнотою творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії створив музичний проєкт “Віват Європа!” (автори сценарію – Микола Берсон і Богдан Головченко; режисер-постановник – народний артист України Микола Берсон).

«Цього вечора ми запросили наших глядачів у віртуальну мандрівку Європейським союзом. Артисти-вокалісти, артисти хору та актори у супроводі потужного оркестру нашого театру спробували передати культуру і дух країн-членів ЄС… Активно включаємось до творчої та волонтерської роботи задля перемоги та процвітання нашого міста, Бузького краю та всієї України», – йдеться в дописі на фейсбук-сторінці театру.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві український муздрамтеатр розпочав підготовку до нового театрального сезону ще 1 серпня (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube