У Миколаєві український муздрамтеатр вже готує 4 нові вистави (ФОТО)


09:5802.08.2023

Вчора, 1 серпня 2023 року, творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії повернувся з відпустки та розпочав роботу та підготовку до 97-го театрального сезону.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці театру, передає Інше ТВ.

Директор-художній керівник театру, народний артист України Микола Берсон провів нараду з колективом, на якій окреслив завдання і цілі роботи в найближчий час, а також наголосив на громадській і професійній відповідальності кожного працівника театру.

Вже розпочались активні репетиції акторів, артистів-вокалістів, артистів балету, артистів оркестру.

Паралельно створюються 4 нові вистави (1 вистава на основну сцену, 1 – на малу, а також 2 казки). Також триває підготовка до наступних постановок. Загалом, цього сезону 2023-2024 рр. театр планує представити своїм глядачам 12 прем’єр на великій і малій сцені.

Як повідомляло Інше ТВ, за минулий 96-й театральний сезон у Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії було створено 14 нових вистав на малій та великій сцені, проведені десятки концертів для військовослужбовців, вимушених переселенців, працівників соціальної сфери, реалізовані волонтерські та благодійні проекти.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube