В Україні створюють єдиний реєстр укриттів


20:1612.10.2023

Державна служба з надзвичайних ситуацій за дорученням уряду та РНБО створює єдину Інформаційну систему Облік і візуалізація фонду захисних споруд цивільного захисту. Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор Вітовецький, пише Кореспондент.

Повідомляється, що систему планується інтегрувати в мобільний застосунок Дія.

“Це перспектива ну декількох, можливо, днів чи тижнів, і ми зможемо побачити цей ресурс”, – запевнив Вітовецький.

Представник ДСНС зазначив, що офіційна державна база укриттів відрізнятиметься від аналогічних баз даних, які нині є в інформаційному просторі, оскільки її наповнення і верифікація, а також вимоги до адміністрування будуть чітко регламентовані.

Вітовецький повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення РФ фонд укриттів в Україні зріс утричі, що дозволяє захистити майже половину населення.

“Якщо ми перед початком війни мали на обліку приблизно 20 тисяч захисних споруд, то станом на зараз їх вже понад 60 тисяч. З них понад 50 тисяч є придатними до укриття, тобто там населення може перебувати в нормальних умовах”, – сказав він.

Пресслужба ДСНС повідомляє, що загальний фонд захисних споруд в країні складає понад 60560 укриттів: з них більш ніж 5200 сховищ, 14 тис. протирадіаційних укриттів, а також більше ніж 41 тис. найпростіших укриттів і споруд подвійного призначення.

Читайте: На спорудженні зупинок-укриттів в Миколаєві невідомо куди витрачено 5,8 млн. грн. – більше третини від загальної суми, – Держаудитслужба© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube