Міноборони виграло справу в міжнародному арбітражі щодо неякісних бронежилетів для ЗСУ


22:4921.09.2023

Міністерство оборони України виграло спір у міжнародному арбітражі щодо неякісних бронежилетів для ЗСУ на суму понад 3 мільйони євро.

Договір на постачання бронежилетів уклали у 2022 році, пише ЛБ. Міноборони заявило, що повністю виконало свої зобов’язання за договором та вчасно оплатило вартість товару. Однак іноземний постачальник декілька разів пропонував неякісний товар – він не відповідав умовам договору щодо якості та погодженому зразку.

Міністерство відмовлялось від бронежилетів, а тоді заявило постачальнику вимогу про повернення вартості товару та оплату штрафних санкцій.

Цьогоріч у березні юридична служба Міноборони подала позов до міжнародного арбітражу про стягнення вартості непоставленого товару, штрафних санкцій та відсотків річних.

У результаті арбітражний трибунал ухвалив рішення стягнути з іноземного постачальника на користь Міноборони повну вартість непоставлених бронежилетів, штрафних санкцій та відсотків річних, всього на суму більш ніж три мільйони євро, а також арбітражний збір.

Читайте: Бронежилети, турнікети і ще багато чого потрібного, вилучене під час обшуків магазинів Черкащини та Миколаївщини, передано на потреби ЗСУ (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube