Крутіше за мильну оперу. Теща вийшла заміж за зятя, а колишня дружина – за його старшого сина (ФОТО)


18:5219.09.2023

На Чернігівщині відбувся шлюб зятя з тещею. Віктор та Олена Алексієнко одружилися у 2021 році, і на цей час вони займаються вихованням чотирьох дітей.

Крутіше за мильну оперу. Теща вийшла заміж за зятя, а колишня дружина - за його старшого сина (ФОТО) 1

Про цікаву сімейну історію розповіли у місцевому виданні “Вісник Ч”.

Мамою 12-річної Каті є Олена, якій 45 років. Проте вона також називає себе мамою для 8-річного Тимофія, 5-річної Ніки та 11-річного Максима, які вважають її своєю бабусею.

Раніше Олена мала старшу дочку, Євгенію, яка була одружена з 48-річним Віктором. Однак вони розлучилися, і тепер Євгенія та колишня дружина Віктора живуть разом із старшим сином Єгором.

За словами Олени та Віктора, їм добре разом і вони люблять одне одного. Віктор розповів, що у минулому він був одружений з Євгенією, дочкою Олени. Їхнє знайомство відбулося завдяки дочці Віктора, яка була подругою його колишньої дружини.

Крутіше за мильну оперу. Теща вийшла заміж за зятя, а колишня дружина - за його старшого сина (ФОТО) 3

Тоді Віктору було 37 років, а Євгенії всього 17. Віктор уже знайомий був з Оленою, своєю тещею, ще до цього. Спочатку жінка чинила опір стосункам своєї дочки з старшим чоловіком, проте згодом змирилася з цим.

У Віктора та Євгенії народилося четверо дітей, але згодом вони вирішили розлучитися.

“З 2017 року Женя почала жити з моїм старшим сином Єгором. Перед цим у нас сталася трагедія: в Ільмівці помер наш син Ярослав, йому було лише три з половиною місяці. Це була їхня перша спільна дитина”, – зазначив Віктор.

Чоловік стверджує, що він намагався відновити стосунки з Євгенією, але вона переїхала до своєї матері та відкинула його зусилля. Віктор же прагнув забрати спільних дітей у своєї колишньої дружини.

“Вітя приїхав до нас до Лопатіна злий, а я їхала назустріч на велосипеді. Він трохи випивший був. Зупинив велосипед. Питаю: «Що ти тут забув?» Він — до мене, бійка виникла. 

Тоді Віктор завдав тещі рани і підпалив солому в її дворі. За це його засудили до двох років ув’язнення. “Обличчя їй порізав трохи. Руки…”, – згадує зараз.

Після того, як чоловік вийшов на волю, він вирішив помиритися зі своєю колишньою дружиною та тещею.

«Я ж тебе посадила…»

— Перший раз він зателефонував, з Сізо, коли Женя з Єгором забрали дітей і поїхали в Ільмівку.

Ще через день телефонує: «Як там мої діти? А можна я тобі дзвонитиму? Хочеться почути когось рідного з дому». А я ж йому вже не чужа була. Ну, ради Бога, телефонуй… І так почали зідзвонюватися, розмовляли. Потім: «Приїдь до мене на побачення». «Як, я ж теща, яка зятя посадила?» «Ну і що». І я давай до нього щомісяця їздити на побачення.

Недосидів 11 місяців. Випустили умовно-достроково.

— Як ви зреагували на те, що ваша цивільна дружина Женя зійшлася з вашим сином?

— Чому скандал не вчинив? Мені вже 44 роки було. Смисл займатися єрундою? Єгор назавтра після мого повернення приїхав. Стоїть у дворі і труситься. Я підійшов, пожав руку, привітав з народженням сина. В них саме Ярослав народився.

«Кістьми ляжемо, а дітей повернемо»

— Віктор то по гриби запрошував, то по ягоди, то на Голубі озера (це за кілька кілометрів звідси). Їздила протягом року, не чужі ж. Його діти онуки мені. Зі своєю Катею завжди. А то приїхала, а вони тут всі: Женя з Єгором, з онуками. Щоб заробити, тут грибні місця, — продовжує теща-дружина. — Ярика ми з Вітею хоронили. Помер на Покрову, 14 жовтня. Дзвонить Віктор: «Ярик помер. На похорон приїдеш?» А я онука ще й побачити не встигла. Маршруткою, потім на таксі сюди. У них навіть похоронити не було за що.

Одного разу, коли повернулася додому в Лопатин, батько Каті влаштував грандіозний скандал. Напився, побив мене сильно. Я з ним в одній хаті жила. Подзвонила Віктору, поскаржилася. Каже: «Приїжджай, у мене хата здорова і я сам».   Спершу приїхали до нього з Катею як на квартиру. Кімнату окрему нам виділив.

Розписувались у Чернігові в Палаці культури, за добу. Заплатили тоді три з половиною тисячі. Без обручок, квітів і машини. Рожеве плаття, без фати. Хоча це було перше офіційне заміжжя Олени. Відмітили вдома, скромно, у вузькому колі.

Після цього вони спробували забрати дітей Віктора та онуків Олени з притулку. Пара стверджує, що їх поєднала спільна трагедія, а потім виникла взаємна симпатія, і вони вирішили одружитися. Тепер вони виховують дітей разом. Віктор придбав житло для своєї колишньої дружини та сина, і тепер молода сім’я живе окремо.

Алексієнки тримають господарство: кури, кролі, качки, гуси. Все це гагакає, крякає і клекоче у великій загородці. Стоїть мотоблок, ним обробляють кілька городів.

* * *

— Молоді, ті, що дітей потруїли, п’ють. А старші ні: ні він, ні вона. Просто такі от вони цікаві люди. За дітьми доглядають, нічого поганого про них давно не чула, — каже про родину Алексієнко, Олену та Віктора, голова Добрянської громади Світлана Бицько.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube