Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+) 


23:0306.08.2023

У Львові просять закрити заклад, де торгують випічкою у формі статевих органів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на допис у спільноті «Дуже гаряча лінія міста Львова».

Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  1
Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  7

«Прошу перевірити законність, а при потребі закрити заклад торгівлі розміщений по вул. Вірменська, 35 з розпусною назвою “ПРУТЕНЬ” (Прутень (значення) – зовнішній чоловічий статевий орган), що торгує випічкою в формі органів людини.

Я мати двох дітей і мені гидко думати, а ще гірше уявити що моя дитина, чи будь-яка культурна людина буде куштувати тістечко в таких формах і ще з такими назвами. Мене з братами та сестрами виховували у високих моральних цінностях, честі та гідності людини. І жодні сучасні тенденції не можуть порушити ці цінності.

А діяльність таких торгових об’єктів принижує гідність та честь людини, негативно впливає на суспільну мораль, створює негативний психологічний вплив на молоде покоління, вчить розпусти та вседозволеності.

Той заклад розміщений просто на вулиці в центрі міста, усі в тому числі діти та гості міста бачать ті вироби. Прошу вжити заходи, та не допускати подібні об’єкти торгівлі у відкритому форматі.

Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  3
Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  8
Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  5
Скандал. У Львові просять закрити заклад, де торгують розпусною випічкою (ФОТО 18+)  9

Громаду міста Львова, і всіх небайдужих, я закликаю вас приєднуватись до розголосу, та сприяти закриттю, недопущенню відкриття, подібних закладів в місті.

Львів є культурна столиця Галичини, то який приклад культури подає місто дозволяючи діяльність таких закладів», – йдеться у повідомленні.

Чим закінчиться історія – поки що невідомо, але цнотливий допис з обуренням розпусною випічкою на сторінці «Дуже гаряча лінія міста Львова» вже видалили. Цим обурились вже рідписники спільноти, які з цікавістю читали коментарі під повідомленням.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube