В літньому таборі через недбалість вихователя потонув хлопчик


16:4604.08.2023

Сама установа жодних дозвольних документів на свою діяльність в поліцію не надала. Повідомив голова Національної поліції в Київській області генерал Андрій Нєбитов, передає УНН.

“Батьки знайшли перше ліпше оголошення про дитячий табір, на вулиці передали сина «вихователю», а вчора приїхали в морг забрати тіло свого 10-річного Івана”, – повідомив генерал.

Так закінчилось купання дітей в селі Ходосівка на території престижного комплексу відпочинку. Як виявилось, саме сюди тренер привів купатись 8 хлопчиків. В результаті, з води вийшло тільки 7 дітей, труп ще однієї дитини витягнули з дна водолази, повідомив Нєбитов.

За словами очільника Національної поліції в Київській області, тренер, який відповідав за життя вихованців нині затриманий.

“За залишення в небезпеці, що мало смертельні наслідки для дитини, 36-річному «вихователю» загрожує до 8 років позбавлення волі”, – проінформував він.

“Шокує те, що літній табір і досі не надав правоохоронцям жодного документа щодо своєї діяльності. І ця сумнівна установа, і самі батьки порушили всі правила безпеки та поки не трапилась біда, чхати хотіли на ризик для життя дитини”, – додав Нєбитов.

Читайте: На Миколаївщині потонув 16-річний хлопець© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube