«Миколаїв 24.02.2022»: презентовано книгу Ганни Половенко (ФОТО)


16:2704.08.2023

3 серпня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували книжку Ганни Половенко «Миколаїв 24.02.2022».

Про це повідомили в управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

«Це своєрідний щоденник. Водночас його не можна назвати суто документальним. Зміст доповнювався моїми враженнями, хвилюваннями», – говорить Ганна Половенко.

Від моменту зародження ідеї до її повноцінного втілення у життя пройшло понад рік. У цьому авторці допомагала купа людей. Починаючи від тих, хто підтримував авторський запал, просто надихали на життя й волонтерську діяльність. Це передусім родина, рідні й близькі Ганни Половенко, друзі. Бути літературним редактором люб’язно згодилася Тетяна Даниленко.

«Миколаїв 24.02.22» вийшла у видавництві Ірини Гудим накладом 100 екземплярів. Авторка вже замовила додатковий тираж у 50 штук. Книгу можна буде знайти у бібліотеках міста. Сьогодні Ганна серйозно замислюється над продовженням літературної діяльності і вже почала готувати матеріал для наступного видання.

Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров читав книгу Ганни Половенко ще у рукописі. Таку щоденникову літературу він характеризує як «артефакт життя міста».

«Це те, що відбувалось. Це те, що вже зафіксовано. І те, про що будуть читати після Перемоги. Люди візьмуть цю книжку. Вона тим й цінна, що на її сторінках простими словами описується, як все відбувалося. Без жодних літературних прикрас, домислів, сюжетів й сюжетних поворотів. Потім буде художня література. А за такими книжками вивчатимуть, як ми жили під час війни. Я дякую Ганні Половенко за таку книгу», – зазначив Юрій Любаров в ході презентації видання.

Поринути у світ історичних сторінок Миколаєва всі бажаючі зможуть, завітавши до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А та її філіях.

Як повідомляло Інше ТВ, “Єлень. Призначення долі”: у Миколаєві презентували фентезі Олени Півненко (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube