За наказом Шойгу почалася фізична ліквідація вагнерівців


09:2901.07.2023

Від 25 червня за наказом російського міністра оборони Сергія Шойгу почалася фізична ліквідація вагнерівців на тимчасово окупованих територіях Донецької та Запорізької областей України

Про це пише Центр протидії дезінформації, передає Інше ТВ.

За даними ЦПД, ставлення до вагнерівців на українському фронті докорінно змінилося після заколоту Пригожина. За оцінками західних розвідок, із ватажком ПВК Вагнера до Білорусі відбуло не більше тисячі його прибічників, а інших змушують укладати контракти з міністерством оборони Росії.

Окрім того, з вагнерівців створюють окремі штурмові загони смертників і відправляють їх відбивати позиції, які втратили росіяни. Навіть якщо штурми є вдалими, по позиціях завдають ударів з артилерії російської армії. За попередніми даними, тільки за дві доби втрати від такого “підходу” перевищили 50 людей.

Також Кремль намагається взяти під контроль “імперію Пригожина” в Африці та на Близькому Сході. Представники російського МЗС уже попередили лідерів африканських країн, що ПВК Вагнера продовжить свою діяльність, але під новим керівництвом. А один із заступників міністра закордонних справ Росії особисто повідомив президенту Сирії Асаду, що підрозділи ПВК більше не діятимуть самостійно.

За інформацією ЦПД, російська воєнна поліція затримала главу відділення ПВК Вагнера в Ес-Сувейді на півдні Сирії, а також трьох високопоставлених командирів ПВК на авіабазі Хмеймім.

Нагадаємо: “Маємо справу з деморалізованими людьми”. У Польщі не виключають провокацій “вагнерівців”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube