Наєв оцінив можливе вторгнення ПВК “Вагнер” із Білорусі в Україну


07:0426.06.2023

Найманці з ПВК “Вагнер” найімовірніше не намагатимуться напасти на Україну з території Білорусі.

Про це розповів командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв у коментарі Military Media Center у неділю, 25 червня.

Наєв прокоментував заяви про можливу участь ПВК “Вагнер” у нападі на Україну з боку республіки Білорусь, які звучали раніше.

“Хочу всіх запевнити, що ситуація в північній операційній зоні залишається стабільною та контрольованою. Наразі не спостерігається ані нарощування техніки, ані живої сили противника. Кордон держави під надійним захистом у режимі 24/7”, — генерал-лейтенант.

Український воєначальник також розповів про те, як розвиватиметься ситуація, якщо найманці Пригожина або російські військові все ж наважаться атакувати Україну з боку Білорусі.

“Якщо ж таке станеться і ворог спробує перетнути державний кордон, для них це буде ніщо інше як самогубство. Наші воїни готові дати гідну відповідь будь-кому, хто наважується перетнути державний рубіж зі зброєю в руках”, — запевнив він.

Нагадаємо, перед тим британський генерал Річард Даннат припустив, що найманці Євгена Пригожина під керівництвом Кремля можуть почати наступ на ЗСУ з території Білорусі. “Той факт, що він поїхав до Білорусі, викликає певну заклопотаність”, — сказав генерал.

За словами Данната, якщо Пригожин зберіг навколо себе боєздатні бойові сили, то він знову становить загрозу для українського флангу, найближчого до Києва.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube