Основні сили у наступі не задіяні – Сирський


20:4523.06.2023

Україна ще не задіяла основні військові сили у поточному контрнаступі, тому “все ще попереду”. Про це сказав командувач Сухопутними військами генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв’ю Тhe Guardian, оприлюдненому у п’ятницю, 23 червня, пише Кореспондент.

За його словами, росіяни передбачали місця, де ЗСУ можуть завдати найсильнішого удару і збудували потужну оборону на цих напрямках.

“Кожен хоче досягти великої перемоги миттєво й одразу. І ми теж. Але ми маємо бути готові до того, що цей процес займе деякий час, тому що з обох сторін зосереджено багато сил, багато матеріальних засобів і багато інженерних перешкод. Наші головні сили ще не вступили в бій, і ми зараз шукаємо, промацуємо слабкі місця в обороні ворога. Все ще попереду”, – запевнив він.

Сирський повідомив, що зараз на території України зосереджено приблизно 400 тисяч російських військових, але це його не лякає, бо росіяни “завжди переважали нас чисельно”.

Читайте: Ситуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України, – Олександр Сирський (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube