Ситуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України, – Олександр Сирський (ФОТО)


12:4904.06.2023

Ворог, посиливши свої угруповання штурмовими загонами «Шторм Z», які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Белогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ.

Бої в цих районах тривають майже цілодобово.

Тому невипадково черговий візит командувача Сухопутних військ ЗСУ  генерал-полковника Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту, повідомляє Military Media Center, передає Інше ТВ.

«Робота безпосередньо в районах бойових дій має на меті оперативне вирішення проблемних питань на місці.

Це дає можливість володіти реальною обстановкою на місцях, а не за рапортами чи доповідями. В ході живого спілкування з командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту.

Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання, тобто узгоджених дій штабів та підрозділів для успішного виконання бойових завдань.

Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92 окрема махенізована бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його «плечах» просунувся вперед на 400 метрів.

Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу» , – сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу в Україні ліквідовано ще 470 окупантів. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube