“Штурмовики” із російських загонів “шторм-z” грабують власні підрозділи і втікають – ГУР


11:3016.06.2023

“Штурмовики” зі складу загонів “шторм-z” російських військ грабують власні підрозділи та зникають у “невідомому напрямку”, повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України у п’ятницю, пише УНН.

“На тимчасово окупованих територіях Луганської області відзначається суттєве збільшення спроб продажу військового майна військовослужбовцями окупаційної армії. Здебільшого це новобранці нещодавно створених штурмових загонів “шторм-z”, які тікають зі своїх підрозділів разом зі стрілецькою зброєю. Враховуючи недоотримання обіцяної за контрактом платні, “штурмовики” компенсують “збитки”, вилучаючи в своїх підрозділах вантажні автомобілі, які заповнюють казенним майном. Здебільшого це автозапчастини, шини та паливо. Далі вони намагаються реалізувати майно в найближчих населених пунктах та від’їжджають у “невідомому напрямку”, – розповіли у ГУР.

У розвідці зауважують, що дезертирство активізується і в регулярних частинах окупаційної армії. “На це вплинула як активізація бойових дій та великі втрати, так і нещодавнє скасування відпусток для військових, задіяних в Україні”, – пояснили у ГУР.

“Зокрема, 90 озброєних окупантів втекли зі своїх позицій поблизу села Арапівка Сватівського району Луганської області”, – повідомили у розвідці.

Читайте: П’ятеро російських окупантів, врятованих очаківськими «морськими котиками», поповнили обмінний фонд України (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube