На сході та півдні України відбулися значні операції ЗСУ, але результат не однаковий, – розвідка Британії


15:4510.06.2023

На тлі збільшення повідомлень про втрати окупантів деякі підрозділи російських військ відступають, водночас деякі їхні підрозділи проводять надійні маневрові оборонні операції

Про це інформує міноборони Великої Британії.

“Російські результати неоднозначні: деякі підрозділи, ймовірно, проводять надійні маневрові оборонні операції, тоді як інші відступили в певному безладі на тлі збільшення повідомлень про втрати росіян, коли вони відходять через власні мінні поля”, – ідеться в повідомленні.

Британські розвідники зазначають, що військово-повітряні сили Росії були надзвичайно активні над південною частиною України. Там, за їхніми словами, повітряний простір більше відкритий для ворожої авіації, ніж в інших частинах країни.

“Однак залишається незрозумілим, чи були тактичні авіаудари ефективними”, – зазначають в міноборони Великої Британії.

Водночас британська розвідка зазначає, що за останні 48 годин у кількох секторах на сході та півдні України відбувалися значні українські операції.

“На деяких ділянках українські сили, ймовірно, досягли значного прогресу та пробили першу лінію російської оборони. В інших – український прогрес був повільнішим”, – наголосили в розвідці.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube